Chill and Grill X – on film

Cover

Šalin žinias apie koroną. Štai kiek gražesnio turinio į jūsų naujienų feed’ą. Kultinis renginys kurį, tikriausiai, žino visi automanai. Viskas kas turi pradžią – turi ir pabaigą. Kadangi, šis epinis renginys buvo paskutinis, nusprendžiau įamžinti jį epiniu būdu: foto-juostelėse. 

Paskutiniame CnG dalyvavau kaip lankytojas – norėjau iš tiesų pailsėti ir mėgautis paskutiniąja galimybe būti CnG festivalyje. Būdamas lankytoju taip pat norėjau išbandyti savo, jei galima taip pasakyti, “naują” fototechniką: 1987 metais pagamintą juostinį Canon AV-1 35mm fotoaparatą. Ir keletą nepasenusių juostelių. Manau bandymas pavykęs.

Klasikiniai automobiliai gamtos aplinkoje atvaizduoti klasikinėje fotografijoje. Puikus derinys. Vaizdas juostose turi savotiško žavesio, kuris šiam renginiui puikiai tinka. Sodrios spalvos, lengvas grūdėtumas, platus šešėlių spektras ir, tiesiog, paprastas netobulumas… Nors juostelės tikrai nėra pigus ar greitas malonumas, bet tas jausmas gavus nuotraukas atperka viską. Juosteles išryškinau praėjus maždaug pusmečiui. Jau buvau pamiršęs kokių nuotraukų tikėtis. Taip pat, noriu paminėti, jog šios nuotraukos praktiškai nereikalavo spalvų korekcijų.

Labai nekantrauju analogine fotografija kurti galerijas iš kitų automobilių kultūros renginių, greičiausiai tai bus drifto varžybos. Tiesa, esant tokiai situacijai pasaulyje, galerijų gali tekti ilgai palaukti.

Po šio renginio namo parsivežiau viso labo tik 72 nuotraukas. Puse jų dalinuosi su jumis, štai gražiausias dviejų juostelių turinys:

Chill and Grill X – on film